آموزش

شرکت پارس آرمان سمنان با تکیه بر تجارب گذشته و با بهره­ گیری از اساتید دانشگاه­ های معتبر کشور، آماده ارائه خدمات و دوره­ های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت برای دستگاه ها، سازمان ­ها، مؤسسات و شرکت­ های خصوصی و دولتی در کلیه فرآیندهای مرتبط با محیط ­زیست است.

یکی از راه های اصولی و منطقی هدایت تلاش های پرسنل در هر واحد سازمانی و ارتقاء بازده کاری، آموزش پرسنل و استفاده از مشاوره های فنی متخصصان است. این مهم سبب به کارگیری استعداد نهفته و حس انعطاف پذیری فکری لازم در اعضا خواهد شد. مفاهیم، تکنیک ها و دامنه ی استانداردهای مصوب و موجود در زمینه مهندسی محیط زیست و پسماند با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی به طور پیوسته در حال تغییر و در جهت افزایش سطح سلامت جامعه و محیط زیست است؛  PAS با بهره­ گیری از اساتید دانشگاه­ های معتبر کشور و تکیه بر متخصصان با تجربه خود، آماده ارائه خدمات و دوره­ های آموزشی  کوتاه مدت و بلند مدت برای دستگاه ها، سازمان ­ها، مؤسسات و شرکت­ های خصوصی و دولتی در کلیه فرآیندهای مرتبط با محیط ­زیست و پسماند اعم از روش­ های کاهش در مبدأ، برنامه ریزی مصارف شهری، حمل و نقل، بازیافت فیزیکی، بیولوژیکی و حرارتی، اصول 4R در پسماند، اصول تصفیه آب و فاضلاب، انواع روش­ های تصفیه و تثبیت، ارزیابی اثرات زیست محیطی (EIA)، توسعه پایدار و... می­­ باشد. PAS آمادگی دارد تا با زیرساخت های خود، دوره آموزشی جامع و مشاورات فنی خود را در اختیار مشتریان در بخش صنعتی قرار دهد و در این خصوص گواهینامه معتبر و قابل استعلام صادر خواهد شد. ما علاوه بر برگزاری دوره های حرفه ای، آمادگی داریم، دوره های عمومی پسماند را بصورت رایگان برای مشتریان خود طبق تفاهم به انجام برسانیم. ش

چکیده خدمات PAS برای مشتریان:

+  برگزاری دوره ­های آموزشی حرفه ­ای پسماند در سطح مدیران و کارشناسان با سرفصل­ های اختصاصی

+  سطح 1: مهندسی حرفه­ ای پسماند (شامل: کلیه مباحث دوره سطح 2، استحصال انرژی و تصفیه حرارتی، و...)

+  سطح 2: مهندسی محیط زیست پیشرفته (شامل: کلیه مباحث دوره سطح 3، انواع روش­ های دفع پسماند به تفصیل، سیستم پایش و کنترل، و...)

+  سطح 3: مهندسی محیط زیست کاربردی (شامل: اصول و مبانی پسماند، شناسایی و طبقه ­بندی پسماند، روش­ های تفکیک و ذخیره سازی، قوانین و مقررات داخلی و بین­ المللی پسماند)

+  مهندسی آب و فاضلاب: اصول و مبانی آب و فاضلاب، انواع سیستم های تصفیه، لجن فعال، طراحی سیستم تصفیه، فرآبندهای هوازی و بی هوازی و...

+  دوره مهندسی HSE  (شامل: مستندسازی و ممیزی سیستم­ های مدیریتی، طرح مدیریت اضطراریEMP، مدیریت بحران و ارزیابی ریسک، مدیریت HSE، پیمانکاران، تجهیزات حفاظت فردی، ایمنی ماشین آلات و مواد شیمیایی،کمک­ های اولیه، امداد و نجات، ایمنی حریق، آلودگی­ های زیست­ محیطی و مدیریت پسماند)

+  بسته آموزشی جامع: این بسته آموزشی به پیشنهاد مشتریان محترم و از کلیه مباحث قابل ارائه و مورد نیاز خواهد بود